Paykasa nedir?

Gelişen bilişim dünyasında alış verişlerde karşılık olarak kullanılan ödeme ve tahsilat olarak kabul edilen kağıt ve madeni paraya bir çok alternatif çıkmıştır. Bunların başında kredi kartı gelmekteydi ancak günümüzde sanal ödeme yöntemleri ve tek kullanımlık kartlar popülerliğini artırarak uluslararası kurum ve kuruluşlarda kullanılmaya başlanmıştır. Paykasa da bu ödeme yönetmelerinden biridir. Tek kullanımlık bir kart türüdür. Satın alırken öncelikle bir ödeme yapmanız gerekir bu ödeme karşılığında kartınızı alırsınız ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kullandığınız anda bakiyeniz biter ve artık herhangi bir sorumluluğunuz kalmamış olur. Paykasa satın aldığınızda herhangi bir aidat ödemezsiniz.

Paykasa güvenli midir?

Çağımızın en büyük sorunu bilgi ve kişisel güvenliği sağlamak. Paykasa burada devreye girmektedir. Tek kullanımlık kart olduğu için herhangi bir güvenlik açığı doğurmaz ve sizleri karta bağlı sorumlu tutmaz. Paykasa ön ödemeli kart yöntemlerinin içinde en bilineni ve en güvenilir olan kart türüdür. Bu gün Paykasayı milyonlarca insan kullanmakta ve Dünya çapında alışveriş yapmaktadır. Güvenliği üst düzeyde tutan Paykasa ile ne zaman nerede alış veriş yaptığınız bilinmediği gibi kişisel bilgileriniz üçüncü kişilerden korunmaktdır.

Paykasa almak için kayıt yaptırmaya gerek var mı?

Günümüzde kredi kartı ve diğer ödeme yöntemleri ile ilgili bir çok presedür ve imzalamanız gereken bir sürü evrak bulunmaktadır. Ancak Paykasa satın almak için bunlar geçerli değildir. Bütün prosedürler ortadan kalkar ve imzalayacağınız onlarca evrağa gerek kalmadan satın alma işlemlerinizi www.paykasaalsat.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa ön ödemeli kartın amacı her hangi bir kayıt yaptırmadan hızlı güvenilir ve bir çok prosedürü ortadan kaldırarak alış veriş imkanı sağlamaktır. Sİtemiz üzerinde yapmış olduğunuz tüm işlemlerde kayıt olmanıza gerek yoktur ve bilgileriniz asla bizim tarafımızda saklanmaz.

Paykasa Kart değerleri nedir?

Paykasa Kart değerleri günlük döviz kurlarına göre artış yada azalış göstermektedir. Örneğin Bu gün Paykasa satın alacağım ve euro kuru 3.90 olsun ve 10 Euro kart alımı yaptığımızı varsayarsak elimizdeki kodun değeri 39 Türk Lirası olacaktır. Kur artışı yaşandı ve 1 Euro = 4,10 Türk Lirası oldu ancak biz kodumuzu halen herhangi bir alışveriş işleminde kullanmadık. Elimizdeki kart kodunun değeri otomatik olarak 41 Türk Lirası’ na yükselmektedir. Fiyatlar güncel döviz kurları ile belirlenmektedir. Ancak alacağınız kart tutarları bellidir. Paykasa Euro üzerinden satış yapmaktadır. Kart satın alabilirken 10 Euro, 15 Euro, 20 Euro, 25 Euro, 30 Euro, 50 Euro, 60 Euro, 70 Euro, 80 Euro, 100 Euro değerlere sahip kartlar bulunmaktadır. Ancak siz 90 Euro tutarında Paykasa satın alma ihtiyacınız olduğunda size özel satış temsilciniz size 1 Adet 50 Euro, 2 Adet 20 Euro değerinde Kart kodu verecektir.

Paykasa Kartı nereden ve nasıl satın alabilirim?

Paykasa Kart ihtiyaçlarınızı karşılamak için sitemiz üzerinden Paykasa satın al butonuna tıklayabilir ya da Canlı Destek hattımızdan Müşteri Destek Hattı ve ya Canlı Destek üzerinden temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Paykasa satın almak için nasıl ödeme yapabilirim?

Paykasa almak için sitemizi ziyaret ederek Paykasa Destek personellerimizle görüşerek Banka Havalesi / EFT ödeme yöntemleri ile anında kodunuzu teslim alıp kullanabilirsiniz.

Paykasa nerede ve nasıl kullanılır?

Paykasa ön ödemeli kart bir çok sitede geçmektedir. Paykasa ile alış veriş yapacağınız siteleri şu şekilde sıralayabiliriz; Facebook, Skype, Farmwille, Fishville, Darkorbit, worldwarcraft, Gladiatus, Zynga ve birçok sitede kullanabilirsiniz. Bu siteler dünyanın en büyük sanal platformları olduğu gibi ödeme yöntemi olarak kabul etmişlerdir.

Nasıl para yatırabilirim?

Paykasa ile ödeme yapmak çok kolay ve hızlıdır. Müşterisi olduğunuz sitede ödeme yöntemleri arasında Paykasa’yı seçerek açılan pencerede kaç Euro yatıracağınız ve kodunuzu yazdığınızda yükle diyerek anında paranızı hesabınıza geçirmiş olursunuz. Paykasa satın alma ve yatırma işlemlerinizde sorun yaşarsanız deneyimli personelimize Canlı Destek’ten ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.

Paykasa Kart kimler tarafından kullanabilir?

Satın alma işlemini 18 yaşını doldurmuş ve banka hesabı olan herkez yapabilir.

Bayilik almak istiyorum?

Bayilik mi yapmak istiyorsunuz. Paykasa satın almak ve bayilik için danışmanlarımızla görüşüp ilgili bilgileri alabilirsiniz.

en ucuz paykasa

Paykasa Satın Al