Paykasa satınalma işlemleriniz için 2008 yılında kurulan firmamız binlerce müşterisine tecrübeli destek personelleri ile 7/24 canlı destek sunarak hizmet vermektedir. Paykasa işlemlerinde bir çok dolandırıcı firmanın türemesi sektörde güvenli sitelerin ön plana çıkmak için gayret sarf etmesini gerektirmektedir. Bu bağlamda firmamız gerekli altyapı yatırımlarını yaparak sektörde kaliteli hizmeti sunmak için ilk günkü heyecanla her zaman daha fazla çalışma yapmaktadır.
Paykasa karti ile ilgili aşağıda yapacağımız açıklamaları çok dikkatli okumanızı rica eder, her paykasa sitesine güvenmemeniz gerektiğini belirtmek isteriz.

Gelişen bilişim dünyasında banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme yöntemlerine bir çok alternatif çıkmıştır. Paykasaalsat.com olarak bu alternatifler ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Paykasaalsat.com güçlü sermayesi kaliteli hizmet anlayışı ve sektörde tecrübe sahibi personelleri ile Paykasa sektöründe öncü firmalar arasına ismini yazmayı başarmıştır. Paykasa işlemlerinizde canlı destek temsilcilerimiz, çağrı merkezimiz ve Whatsapp hattımız ile alımlarınızı kolaylaştırarak banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme yöntemlerindeki yavaşlığı ortadan kaldırıyoruz.

Müşterilerimiz ile Paykasa kart tedarik ve bozum işlemlerini yapmak için kurulan sitemiz, Türkiye’de bu kartın satışını en yasal şekilde gerçekleştiren firmadır.
Güvenilir bir ticaret anlayışı için ülkemizin en önde gelen firmaları arasında yerini almış olan Paykasa kart satış ve bozum firmamız, bu sektör üzerinde kurumsal bir marka haline gelmiş durumdadır.

Paykasaalsat.com sektörde tecrübe sahibi personeli ile siz değerli müşterilerimize satış anında ve satış sonrasında her zaman destek olmaktadır. Kart işlemlerinizde bir sorun çıkması halinde deneyimli personelimiz sizlere gerekli desteği sağlayarak en hızlı şekilde işleminizi gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Biz müşterilerimizle kurduğumuz bağ ile iş ortağı olmayı hedeflemekte ve bu hedef doğrultusunda müşteri memnuniyetini %100 lere çıkartmayı hedeflemekteyiz.

Paykasaalsat.com olarak hedefimiz Paykasa kart satışını en iyi ve en güvenilir şekilde müşterilerimize sağlamaktır. Bu işlemler sırasında vermiş olduğunuz bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Mevcut müşteri yorumlarımız ve anketler sonucunda ulaşmış olduğumuz bilgiler Paykasa işlemlerinizde Türkiye’ de hizmet veren en güvenilir Paykasa bayisi olduğumuzu göstermektedir.

Paykasa alım ve bozum işlemlerinde 7/24 Canlı destek hattımız ile siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet veren sayılı firmalardan biriyiz. Sizin işinizi kendi işimiz gibi gördüğümüzden kesintisiz hizmet anlayışı ile hizmet sunmaktayız.

Paykasa fiyatlarında en düşük fiyat garantisi ile bozum işlemlerinde ise en yüksek bozum kuru ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Paykasa bozum işlemlerinizde vermiş olduğumuz bozum kurunu değerlendirmeden başka sitelerden bozum işlemlerinizi gerçekleştirmeyin.